У Житомирі відзначили учасників конкурсу конкурсу малюнків, плакатів та коміксів «Твоє майбутнє - це здорове сьогодення»

2021-12-09, 11:55
  0     0


Міський конкурс проводиться з метою привернення уваги громадськості до соціально-небезпечних хвороб, популяризації здорового способу життя та профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.

У виставці взяло участь 11 навчальних закладів різних рівнів акредитації. Були представлені 62 роботи учнів, студентів та курсантів училищ, ліцеїв, коледжів та ВУЗів міста Житомира.

Учасники конкурсу відзначені пам’ятними подарунками від міської ради, також до відзначення долучилися установи, благодійні та громадські організації міста, які визначили номінантів.

До відзначення долучилися Реабілітаційний центр «Новий шлях»,  БФ «Нехай твоє серце б'ється»,  ГО «Міжнародна Антинаркотична Асоціація»,  ГО «Перспектива»,  КНП «Обласний інформаційно - аналітичний центр медичної статистики».

Переможцями конкурсу стали:

 місце

Клименчук Юлія - Житомирський медичний інститут;

Ніконенко Вікторія - Житомирський фаховий коледж культури і мистецтва імені Івана Огієнка.

2 місце

Громик Анастасія - Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова;

Вечір Анастасія - Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну Поліського національного університету».

III місце

Мостіпака Дарина - Житомирський медичний інститут;

Каленюк Марія - Житомирський державний університет імені Івана Франка.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0