«Житомиргаз» роз'яснив, як потрібно платити мешканцям будинків, де встановлені будинкові лічильники

2018-02-08, 16:30
  0     0

ПАТ «Житомиргаз» повідомив, як платити за газ мешканцям багатоповерхівок, у яких встановлені прибудинкові лічильники, та як потрібно проводити перерахунки за минулі періоди.

«26 січня ПАТ «Житомиргаз» подав касаційне звернення до Верховного суду відносно постанови від 22 січня. Постанова Апеляційного суду Житомирської області набрала законної сили з моменту її прийняття, є обов’язковою для виконання, але при цьому Апеляційним судом Житомирської області не було вирішено питання щодо самого перерахунку об’ємів природного газу побутовим споживачам. З 1 січня тим побутовим споживачам, яким дотепер проводилося нарахування згідно будинкового лічильника газу, будуть проводитися нарахування по нормах. Ця норма складає 5,4 кубічних метри на прописану людину», - зазначила фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «Житомиргаз» Катерина Чумак.


Загальнобудинкові газові лічильники були встановлені у 118 багатоповерхівках Житомира

Мешканці повинні були більше платити за газ, з вимогою провести перерахунок до ПАТ «Житомиргаз» звернулося декілька десятків споживачів.

«Люди звертаються на Київську, 54 у центр обслуговування клієнтів із заявами про перерахунок обсягів спожитого газу, вже зареєстровано понад 50 таких заяв. Керуючись нормами діючого законодавства України, у ПАТ «Житомиргаз» нема підстав для здійснення перерахунку за минулі періоди, які передували прийняттю постанови 22 січня Апеляційного суду Житомирської області. Простіше кажучи, підстав, щоб провести перерахунок за минулі ПАТ «Житомиргаз» не має. Заяви приймаються, ми розглядаємо їх у будь-якому випадку, і реєструємо», - розповіла Катерина Чумак.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0