Екс-директор Житомирського бронетанкового заводу планує надалі розливати воду з артезіанської свердловини

2018-02-08, 16:54
  0     0

Житомирська обласна рада має намір погодити надання спеціального дозволу на видобування питних підземних вод у Новогуйвинську колишньому директору Житомирського бронетанкового заводу Сергію Бутенку.

Даний проект рішення сесії 7 лютого розміщений на сайті облради.

«Розглянувши звернення Державної служби геології та надр України від 19.01.18 №1218/03/12-18, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів, обласна рада вирішила погодити надання спеціального дозволу на користування надрами ФОП Бутенку Сергію Григоровичу з метою видобування питних підземних вод Новогуйвинського родовища (свердловина № ОБУТ-74/3) у смт Новогуйвинське Житомирського району Житомирської області», - повідомляється у проекті рішення.

Сергій Бутенко отримав дозвіл на користування надрами – води прісні (свердловина №ОБУТ-74/3) 8 листопада 2012 року і він діяв по 8 листопада минулого року. На сайті Міністерства охорони здоров’я в реєстрі нормативних висновків є висновок від 28 вересня 2012 року щодо води питної артезіанської очищеної «Кремнієве джерело», виготовленої з води з артезіанської свердловини № ОБУТ-74/3.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0