Аукціон щодо продажу земельної ділянки 24,6 га не відбувся

2018-02-09, 14:00
  0     0

За повідомленням Житомир.info з посиланням на голову бюджетної комісії Житомирської міської ради Юрія Мойсеєва, аукціон з продажу земельної ділянки площею 24,6 га на околиці Житомира, який планували провести 30 січня не пройшов.

«Аукціон знову не відбувся, бо не було заявок», - розповів Юрій Мойсеєв.

Він також зазначив, третьої спроби продати землю на території Станишівської сільради поки не буде. Голова бюджетної комісії взагалі вважає, що таке розпорядження землею неефективне – потенційним інвесторам треба надавати землю безкоштовно.

«Якщо ми говоримо про залучення інвесторів у місто, які будуть створювати підприємства, робочі місця, платити конкурентну зарплату, то я, як житомирянин, депутат міської ради, вважаю, що такі ділянки мають надаватися за 1 гривню, але під конкретні умови, бізнес-план, з конкретними термінами будівництва та введення в експлуатацію, кількістю робочих місць та рівнем заробітної плати, які мають бути прописані в договорі. Бо якщо ми хочемо за 1 мільйон доларів земельну ділянку продати і щоб люди ще там побудувалися, вклали кошти, то це фантастика», - підкреслив голова бюджетної комісії.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0