Перевізник повідомив, коли почне діяти нова схема руху для маршрутів 19 та 19 - А

2018-02-09, 15:27
  0     0

За повідомленням Житомир.info з посиланням на директора ПП «Шеріфф», з 12 лютого маршрутки 19 і 19-А будуть курсувати за новою схемою руху.

«Плануємо з понеділка виходити по новій схемі, якщо все буде нормально. Завтра (у п’ятницю 9 лютого, - ред.) плануємо забрати паспорти маршрутів в поліції і будемо розвішувати оголошення в маршрутках», – повідомив Олександр Янчук.

Заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук прокоментував, як саме рухатиметься пасажирський транспорт.

«Основна проблема в тому, що є два маршрути: 19 та 19-А, які обслуговує один і той же перевізник. І суть така, що по конкурсу на маршруті №19 дванадцять графіків було затверджено, а на маршруті 19-А – всього три. По вулиці Миру має курсувати 12 транспортних засобів, а по вулиці Вільський Шлях – 3. Ясна річ, що з такою кількістю графіків час очікування людей на зупинці може перевищувати півгодини. Це незручно. Після неодноразових скарг і нарікань мешканців, які вимагали нормального забезпечення, ми сіли за стіл і обговорили варіанти. І була така ініціатива: поділити кількість графіків більш-менш порівну, тобто 8 на 7. І пустити їх один на зустріч іншому. Для того, щоб збалансувати пасажиропотоки і нормалізувати час очікування транспорту. Маршрут який був, такий практично і залишився. Питання лише в тому, що 19 і 19-А будуть їхати один одному назустріч. Тобто, кількість транспортних засобів що на Вільському Шляху, що на проспекті Миру, буде курсувати приблизно однакова», - зазначив Дмитро Ткачук.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0