Оприлюднена інформація щодо санітарного стану міста у 2017 році

2018-02-09, 15:43
  0     0

За минулий рік санітарний стан міста Житомира покращили завдяки новим бакам та урнам для сміття, а також 5 біотуалетам, що були встановлені на майдані ім. С.П. Корольова та по вул. Бориса Лятошинського.

Про це йде мова у звіті про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Житомира за 2017 рік.

«На міському полігоні по захороненню твердих побутових відходів накопичилось майже 14 млн м3 сміття. Щороку приймається та здійснюється захоронення 570 тис. м3 побутових відходів. Продовжено будівництво під’їзної дороги до робочих карт полігону, роботи по капітальному ремонту нарощування дамби фільтраційних відстійників. Навколо робочих карт полігону влаштовано дренажні канали, що забезпечують відтік та транспортування фільтрату до відстійників», - повідомляється у звіті.


Триває виконання робіт по дегазації міського полігону. На полігоні функціонує установка для відкачування біогазу, яка виробляє електричну енергію шляхом спалювання біогазу. Біогаз відкачується із 42 свердловин.

За повідомленням Житомир.info з посиланням на керівника КАТП-0628 Сергія Колесника, більш детально прокоментована біоустановка.

«Біоустановка була облаштована навесні 2015 року. В чому вона полягає? На сьогоднішньому етапі це 48 скважин, які пробурюються на декілька десятків метрів, звідти самоплинно подається газ. Потім все сходиться в одну трубу. Це спільне американсько-українське підприємство, вони це все облаштовували. Ми були третє місто в Україні, де облаштували установку та почали відкачувати біогаз. Потім цей біогаз сепарують і використовують його як паливо для генератора, який виробляє електрику. Є всі ліцензії. Потім скидають цю електроенергію в загальну сітку обленерго, і продають її по «зеленому тарифу», - зазначив Сергій Колесник.

«В рамках реалізації проектів бюджету участі «Чистий відпочинок» та «Житомир – не смітник!» в зонах відпочинку влаштовано 5 сміттєзбірних майданчиків, на території міста встановлено 116 баків (об’ємом по 190 літрів) та 78 урн (об’ємом по 60 літрів) для роздільного збору побутових відходів. Для комунального підприємства «АТП 0628» придбано сміттєвоз та 50 сміттєзбірних контейнерів. З метою дотримання санітарних норм та правил в місті встановлено 5 біотуалетів на майдані ім. С.П. Корольова та по вул. Бориса Лятошинського», - вказується у Програмі.

Зокрема, з метою регулювання чисельності бродячих тварин комунальним підприємством «Центр захисту тварин» стерилізовано та кастровано 1007 безпритульних тварин. Було влаштовано в нові родини 42 собаки. На тимчасовому утриманні в центрі знаходилось 22 опікунські тварини.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0