Екс-заступник Житомирської облдержадміністрації може очолити райдержадміністрацію

2018-02-12, 16:17
  0     0

Колишній заступник голови – керівник апарату Житомирської облдержадміністрації Вячеслав Поліщук має намір очолити Коростишівську райдержадміністрацію.


Декларацію кандидата на посаду голови Коростишівської РДА Поліщук розмістив 12 лютого.

У декларації за минулий рік вказано, що Вячеславу Поліщуку належить тільки один об’єкт нерухомості – земельна ділянка площею 1 га в селі Городське Коростишівського району. Він має три автомобілі: два власних – Suzuki Grand Vitara 2007 р.в та ВАЗ- 21214 2006 р.в. і BMW X5 2009 року, яким декларант користується по довіреності.

Вячеславу Поліщуку належить ТОВ «Мейд фуд», що зареєстрована в Києві. Основний КВЕД компанії – «діяльність посередників у торгівлі продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами». Єдиний дохід за 2017 рік – зарплата 96 тис. 600 грн в ТОВ «Сеіс груп», де Вячеслав Поліщук – керівник, а його дружині Світлані Беднаж належить 50% корпоративних прав. Компаніє надає послуги з приватної охорони.

Готівкою кандидатом на посаду голови райдержадміністрації задекларовано 50 тис. доларів та 9 тис. доларів на рахунку в «Альфа-банку».

Поліщук являється членом трьох громадських об'єднань: ГО «Поступ-кредит», благодійна організація «Слав’янський купол» та ГО «Поступ». В ГО «Поступ» він є членом контрольно-ревізійної комісії.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0