На Житомирщині батьки вимагають перевірку, через знущання з їхніх дітей

2018-02-13, 09:37
  0     0

За повідомленням Житомир.info у селі Висока Піч Житомирського району учні не бажають ходити до школи через знущання вчителів. Батьки та учні кажуть, що непорозуміння продовжуються з жовтня минулого року, коли вчителька біології задала зробити лабораторну роботу, при цьому не надавши для цього ані роз’яснень, ані потрібних для виконання завдання приладів.

«Щодо вчителя біології, то вона теми не пояснює, лабораторні теж. Ми терпіли, але лабораторну з мікроскопами, щоб цибулину роздивитися, то вже можна було зробити. У нас 19 мікроскопів, лупи, все є. Можна було і показати дітям ту цибулину, і діти самі б хотіли подивитись. А так, сказали по інтернету знаходити інформацію», - каже мама учениці Високопічської ЗОШ №1 Леся Харитончук.

«Ми її не зробили. Прийшли в школу вона виставила одиниці. Я прийшла додому й кажу мамі, що не зробила лабораторну, бо не знала, як її робити. Я ж не зайду в інтернеті і не спишу, якщо я навіть не знаю, як її робити, нам її ніхто не пояснював. Мама каже: я – завтра в школу і дізнаюсь, що це було. У мене почалась істерика, як вона на мене почала дивитись злобним поглядом, коли прийшли батьки. Батьки запитали, де мікроскопи, чому їх немає в школі, де препарати. Вона сказала, що у нас таких немає. Але як приїхали з райвідділу, то знайшлися і препарати, і мікроскопи. Чому вона раніше просто не змогла цього зробити», - розповідає учениця Високопічської ЗОШ №1 Ірина Галіцька.

Батьки ініціювали загальні батьківські збори, та виявилось, що не ладнає з учнями не тільки вчителька біології, а й вчитель фізкультури.

«Віктор Леонідович у нас веде і захист вітчизни, і фізкультуру. У нас було трудове, він також веде у нас трудове. Ми стояли біля сходинок в майстерню, думали, що він прийде і поведе нас у майстерню у другому корпусі. Ми з Мішою стоїмо, він відкриває двері, підходить і хватає Мішу за капюшон і тягне, ніби, що ви тут стоїте, ідемо в клас!», - розповідає учень Високопічської ЗОШ №1 Дмитро Назовський.


Батьки й діти звертались з даним питанням до директора, однак, кажуть, результатів немає через те, що, ці два вчителі йому приходяться сином та донькою. Як розповідають учні, директор також не виявляє поваги.

«На уроці фізики, коли сиділи, директор підійшов до мене близько, я не зрозуміла добре матеріал, і він почав казати: тебе взяти за волосся і об стіл взяти, щоб ти хоч щось зрозуміла? Він взяв смикнув мене добре за коси, мені було дуже неприємно. І при цьому він мені погрози давав», - каже учениця Високопічської ЗОШ №1 Олена Поляновська.

Для того, щоб вирішити дане питання, батьки звернулись до райдержадміністрації. Відповідати за вчинки вчителів та директора прийшла його заступник.

«Може вчитель зірвався, тим більше, фізичного насильства не було. Можливо вчитель взяв за косенятка, покрутив, але насильства такого не було. Я не була присутня, я не знаю. У нашій школі ніколи не було ніякого насильства, можливо – це просто якісь виробничі стосунки, можливо хтось із вчителів допустив порушення педагогічного такту, можливо толерантності не дотримався. Тому що сьогодні дітки складненькі, непідготовка до уроку, якщо кожного разу повторюється, можливо вчитель і порушив цю вимогливість. Коли на зборах 29 числа я звернулась до батьків і сказала, що ми зробимо все, щоби це ніколи більше не повторилось, давайте ми прийдемо до спільної думки, вони сказали: добре, ми ще побачимо», - зазначила заступник директора Високопічської ЗОШ №1 Антоніна Свеста.

Заслухавши усі сторони конфлікту та маючи звернення та заяви, райдержадміністрацією була ініційована перевірка, по результатах якої можна робити висновки.

«Перевірка буде, ці факти будуть усі перевірені, якщо вони будуть мати підтвердження, відповідно, якісь заходи ми будемо вживати до тих людей, які вчинили такі правопорушення. В тому числі, мабуть, і з залученням правоохоронних органів», - підкреслив заступник голови Житомирської райдержадміністрації Микола Козарчук.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0