У цьому році влада планує закупити ще 6 автобусів для перевезення дітей

2018-02-14, 10:55
  0     0

За повідомленням прес-служби Житомирської обласної ради, 13 лютого голова обласної ради Володимир Ширма провів нараду з керівниками районних рад, у ході якої розглядали багато питань, які зокрема стосувалися освітньої галузі.

«Заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Липовецька нагадала головам районних рад про те, що відповідно до законодавства, місцева влада повинна забезпечувати безкоштовним харчуванням в школах дітей пільгових категорій та учнів 1-4 класів, передбачивши видатки у місцевих бюджетах. В цілому по області усіма видами харчування охоплено 10,5 тис. дітей, а це 82,6%. Середня вартість харчування на учня становить 11,6 грн», – зазначається у повідомленні.


Розглядаючи дане питання, голова обласної ради Володимир Ширма привів приклад Черняхівського району.

«У Черняхові школярі пільгових категорій та 1-4 класів харчуються тричі на день. Задля цього районна рада, сільські ради, підприємці та батьки об’єднали фінансові можливості і зусилля та змогли організувати таку ефективну систему харчування. Іншим районам потрібно переймати їхній досвід», - зазначив Володимир Ширма.

Також, на нараді вели мову про перевезення школярів. Зокрема, було відмічено, що наразі дітей до шкіл підвозять 257 автобусів, однак в цілому по області не вистачає ще 50 одиниць.

Голова обласної ради підкреслив, що у цьому році запланована закупівля 6 автобусів, 2 з яких для дітей з особливими потребами.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0