На Бориса Тена комунальники проводять ремонт методом інфрачервоного розігріву. Фото

2018-02-14, 13:58
  0     0

У Житомирі 14 лютого працівники КП «УАШ» почали проводити роботи з усунення аварійної ямковості по вулиці Бориса Тена.

Про це КП «УАШ» 14 лютого інформує на своїй сторінці у Facebook.

«Відсьогодні, силами підрядної організації, розпочато роботи із усунення аварійної ямковості, що утворилась по вул. Б. Тена. Технологія інфрачервоного розігріву пошкоджених ділянок, із додаванням бітуму та рецикляту, дозволяє працювати, навіть, при мінусових температурах та підвищеній вологості поверхні. Компанія працює по проїзній частині. Міжрельсову поверхню будемо відновлювати холодним асфальтом силами свого підприємства. Надалі, плануємо таким методом вийти на Східну та Корольова», - зазначає комунальне підприємство.

За повідомленням Житомир.info з посиланням на директора комунального підприємства «УАШ» Сергія Янушевича, ремонт проводиться на відрізку дороги від Хлібної до Східної по вулиці Бориса Тена.

«Робота проводиться не на тих самих ділянках, де робився ремонт у червні 2017 року. Ми пішли далі – від Хлібної до Східної. Влітку було від вулиці Небесної сотні і до Хлібної. Між рейками ремонт буде виконуватися холодним асфальтом, а проїзна частина буде робитися інфрачервоним розігрівом. Рух транспорту не обмежений», - розповів Сергій Янушевич.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0