В Житомирі повторно ремонтують вулицю

2017-08-21, 13:46
  0     0

В Житомирі знову розпочати роботи на вулиці Вільський Шлях (до перейменування - Максютова), де у минулому році вже проводився ремонт, відсутнє тролейбусне сполучення та ходить єдине маршрутне таксі 19 а.


Дорожники по всій протяжності вулиці зняли шматками старий асфальт, деякі ділянки вже оброблені смолою, іноді є вибоїни, які виділені білим контуром. Місцеві жаліються: ремонт вулиці проводили в липні 2016 року. Все так само зрізалося і засипалося, і незручності тривали понад 2 тижні. І ось знову — чергові ями та черговий ямковий ремонт.

За повідомленням Житомир.info з посиланням на начальника комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради, «За попередній рік не можу говорити, тоді був інший начальник. Зараз дійсно триває фрезерування проїжджої частини вулиці Вільський Шлях, і чинні норми дозволяють це робити хоч щороку, якщо є потреба. Потреба є, дорога в ямах, вулиця капітально ремонтувалася близько 10 років тому, і щороку доводиться закривати аварійні ділянки. Ця вулиця стоїть в плані, затвердженому в управлінні комунального господарства», - розповів начальник комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради Сергій Янушевич.

По його словам, орієнтовно на ямковий ремонт вулиці витратять 50-60 тисяч гривень, точна сума стане відома після завершення фрезерування. Загалом ремонт буде триватиме до кінця серпня з урахуванням дощових днів.

Фото з сайту  Житомир.info

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0