За 2017 рік 45 тисяч житомирян скористались послугами амбулаторії сімейної медицини

2018-02-16, 13:33
  0     0

У лютому буде рівно рік, коли розпочала свою роботу амбулаторія загальної практики сімейної медицини, що на сьогодні обслуговує 14 тисяч житомирян, серед яких 3 тисячі дітей. Амбулаторія являється структурним підрозділом поліклініки №2 першої міської лікарні. Розташована вона на вулиці Корольова, 46.

За повідомленням Житомир.info з посиланням на медичний заклад, протягом минулого року лікарі амбулаторії на Корольова прийняли практично 45 тисяч житомирян.

«Щодня прийом ведуть 2 педіатри та 8 сімейних лікарів. Загалом на одного лікаря припадає 15 пацієнтів на день. На цьому тижні лікарі приймали і до 30 хворих за добу, бо дуже багато людей хворіло на грип та застуду. За 2017 рік в амбулаторії прийняли 9708 дітей та 35583 дорослих», – розповіла завідувачка медзакладу Наталія Крошка.

Також, в амбулаторії повідомили, що у них жителі мікрорайону мають можливість отримати первинну медичну допомогу, невідкладну медичну допомогу, здати аналізи крові, пройти електрокардіограму, а також отримати направлення до вузькопрофільного спеціаліста. Прийом проводиться за записом по програмі «Поліклініка без черг».
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0