Перемогу у конкурсі «Неймовірні села України» здобуло селище Червоне Житомирської області

2017-08-25, 09:43
  0     0

24 серпня на своїй сторінці у Facebook голова Житомирської ОДА повідомив, що на День незалежності визначили переможця конкурсу «Неймовірні села України».

«Червоне - найкраще. Вітаю з перемогою в конкурсі "Неймовірні села України". Це спільна перемога всіх, хто проголосував. Пишаємося, бо наше!», - зазначив Ігор Гундич.

Призовий фонд, який становив 150 тис грн (без врахування податків і зборів) між переможцями (вважається переможцем село, а не конкретна людина, яка надіслала заявку на конкурс) розподілили наступним чином:

перше місце — Червоне — 50% =75 тис грн;

друге місце — Яворів — 20% =30 тис грн;

третє місце — Ломачинці — 10% =15 тис грн

Решта 20% від загальної форми призового фонду — 30 тис грн — рівномірно розподілено між учасниками, котрі відповідно посіли 4-10-е місця.

Примітка: під призом мається на увазі отримання сертифікату на певну суму для подальшої закупівлі для села організаторами необхідного інвентарю.

Вручати сертифікати та дипломи будуть у Києві 11 вересня 2017 року під час Дня українського села в Міністерстві аграрної політики і продовольства України.Фото зі сторінки Ігоря гундича у   FACEBOOK

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0