Головний архітектор розповів про деталі реконструкції водонапірної вежі

2018-02-28, 16:46
  0     0

Закритий всеукраїнський архітектурний бліц-конкурс на кращу пропозицію стосовно дизайну внутрішнього простору будівлі водонапірної вежі та розвитку прилеглої території буде розпочато 1 березня.


Таку інформацію повідомили 28 лютого на брифінгу.

«За допомогою демонстраційного проекту в Житомирі ми хочемо започаткувати цілу низку нових ідей. Паралельно також інтенсивна робота над розробкою планування інтегрованого розвитку міста Житомир і саме територія навколо водонапірної вежі передбачається, як такий осередок, хаб для креативних індустрій, культури, туризму, мистецтва. І водонапірна вежа стане центром розвитку також прилеглих територій», - зазначив дослідник-урбаніст Марк Шваде.

Інформацію про те, як проект вплине на роботу кав’ярні та ресторанів, що прилягають до вежі, повідомив головний архітектор Житомира.

«Власники прилеглих кафе та ресторанів повідомлені про цей конкурс, про те, що будуть проводитися певні будівельні роботи. Вони не заперечують, вони так чи інакше беруть якусь участь. Звичайно, якщо говорити про літні майданчики, то, звичайно, що ми будемо дивитися на їх розташування, щоб врахувати у важливу функцію для вежі, щоб вони не заважали один одному», - зазначив головний архітектор Житомира Юрій Безбородов.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0