Жителів Житомирської області запрошують взяти участь у флешмобі Shevchenkoforever

2018-02-28, 16:54
  0     0

За повідомленням прес-служби Житомирської облдержадміністрації, на Житомирщині розпочинається флешмоб Shevchenkoforever. Його мета – вшанувати пам'ять Великого Кобзаря та підкреслити його сучасність. Дана подія присвячується Дню народження поета, що святкується 9 березня.

«Правила флешмобу дуже прості: необхідно до 9 березня включно зробити фото або селфі із зображенням портрета, пам'ятника або Кобзаря, опублікувати на своїй сторінці у фейсбук, вказавши хештег #Shevchenkoforever. 9 березня о 10:30 відбудеться хода від пам'ятника Героям Небесної сотні до пам'ятника Шевченку, де об 11 годині відбудуться урочистості із декламуванням поезії Кобзаря. Також цього дня відбудуться читання віршів у торгівельних центрах та у міському транспорті», - йде мова у повідомленні.

До відома! Найбільша кількість монументів встановлена саме Тарасу Шевченку. Їх 1385. З них –1256 в Україні, 129 за кордоном у 35 країнах світу, 29 на Житомирщині.

У жовтні 1846 року Тарас Григорович Шевченко був декілька днів у Житомирі. Як відомо, разом з викладацькою діяльністю в Київському університеті, з березня 1845 року Шевченко активно включився в роботу створеної при цьому навчальному  закладі Археографічної комісії. Завдяки участі в ній, доля привела поета в Правобережну Україну. Під час свого приїзду до Житомира він зупинявся в готелі Архієрейського подвір'я, наразі це військова частина по вулиці Великій Бердичівській.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0