Облдержадміністрація рекомендує призупинити навчання у навчальних закладах

2018-03-02, 15:44
  0     0

Рекомендувати призупинити навчальний процес у школах, профтехучилищах та вищих навчальних закладах у великих містах Житомирщини.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС в облдержадміністрації 2 березня. Як повідомив голова обласної державної адміністрації, навчання у закладах освіти зупиняється до 7 березня. Зараз ситуація знаходиться під контролем, але, влада прийняла рішення вжити заходів, для того, щоб пониження тиску в газопроводі не захопило регіон зненацька.

«На сьогодні область працює в штатному режимі. Іншого режиму поки немає. Опалюються садочки, опалюються оселі. Ситуація контрольована - це однозначно. Але всі мають зрозуміти, таку річ, що дійсно є загроза того, що може бути пониження тиску в газопроводі і ми маємо реагувати. Тому ми і рекомендуємо, в першу чергу, це бюджетним установам, навчальним закладам ті рекомендації, які ви чули. Тобто, ми рекомендуємо призупинити процес у навчальних закладах. Це і ПТУ, і вищі навчальні заклади, які споживають на сьогодні природний газ. Ми це робимо із тою метою, щоб населення пониження температури і тиску в газопроводі не відчуло. Зрозуміло, що це в першу чергу стосується великих населених пунктів, таких як Житомир, Бердичів, Коростень, Малин, Новоград-Волинський, Новогуйвинськ, бо в них школа на природному газі, і Озерне. У інших населених пунктах це пониження тиску в газопроводі мінімально вплине на навчально-виховний процес», - зазначає голова облдержадміністрації Ігор Гундич.


Чиновники кажуть, варто чекати потепління. Синоптики обіцяють його вже за кілька днів. Якщо ж температура повітря не прогріється, то в адміністрації мають намір зібратись ще раз та підготувати план реагування на дану ситуацію.

«Зрозуміло, що після п’ятого березня температура нас радує. Тобто, вона буде плюсовою. Якщо не буде того, що прогнозують синоптики, то зрозуміло, що ми будемо повторно збиратись і будемо наші рекомендації змінювати. Але на сьогодні, крім повідомлень «Нафтогазу» про те, що російська сторона зі свого боку зменшила тиск, інших не було. На 12 годину, я це можу чітко сказати, ми понижень поки не відчуваємо. Але це не означає, що через годину чи через дві ситуація не зміниться. Для того зібрана комісія. І відповідні рекомендації ми даємо. Це такі рекомендації, на яких ми наполягаємо. Я вважаю, що нічого поганого немає, якщо ми з третього по сьоме березня призупинимо навчальний процес», - повідомив Ігор Гундич.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0