На Житомирщині відбувся фестиваль льону

2017-08-28, 09:39
  0     0


В ІІІ міжнародному фестивалі льону в селі Стремигород взяли участь понад 7 тис чоловік.

Від влади були присутні: голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, його заступник Володимир Вілівчук, депутати Житомирської обласної ради. Також на фестиваль завітали гості з-за кордону.

Після того, як відбулось урочисте відкриття нагородили робітників галузі, пройшли виступи акторів. Також під час розважальної частини фестивалю глядачам продемонстрували три виходи кінно-трюкового перформансу та авіаційне шоу.

На протязі дня свої вироби демонстрували народні майстри, охочі купували мед, масло льону, прикраси та льняний одяг. Окремі територіальні громади області — кожна в своєму окремому наметі — демонстрували національні українські страви, спробувати які міг кожен охочий.

На малій та великій сцені фестивалю виступали професійні та любительські колективи.

Під час брифінгу голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма та організатор фестивалю - депутат облради Ірина Костюшко зазначили, що фестиваль проходить успішно.

«Ви бачите, як багато людей прибуло на фестиваль, а це значить, що задум відродити льонарство в Україні підтримує все більше наших земляків», - повідомила Костюшко.

Володимир Ширма зауважив, що на Житомирщині діє обласна програма підтримки льонарства, та потрібно, аби така програма була і на державному рівні.

Під час дискусії обговорили ідею створення кластера, який буде спеціалізуватися на льонарстві.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0