Міська рада буде вирішувати, коли продовжувати навчання

2018-03-05, 09:07
  0     0

Із 03 по 07 березня освітній процес в навчальних закладах міста Житомира буде тимчасово призупинений. Дане розпорядження «Про призупинення освітнього процесу» підписав міський голова Сергій Сухомлин.

«Тимчасово призупинити з 03 по 07 березня 2018 року освітній процес:1.1.1. У міських закладах загальної середньої освіти всіх типів та форм власності, закладах позашкільної освіти (дитячо-юнацьких спортивних школах, Центрі творчості дітей і молоді, Міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді, Школі юних десантників, Школі хореографічного мистецтва «Сонечко»),закладах професійно-технічної освіти м. Житомира, Міському культурно-спортивному центрі Житомирської міської ради, комунальних початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах музичних і художніх школах м. Житомира. 1.1.2. У 1-4 класах навчально-виховних комплексів м. Житомира», - зазначається у документі.

Зараз проблему з газопостачанням у країні оперативно вирішили, тому вже в понеділок, 5 березня, усі заклади освіти – дитячі садки, школи, ПТНЗ та виші – працюватимуть у звичайному режимі.

Про це інформує прес-служба Міністерства освіти і науки України.

«Відповідне рішення прийняв Кризовий комітет Міністерства енергетики та вугільної промисловості України сьогодні, 3 березня 2018 року. Беручи до уваги рішення кризового Комітету, Міністерство освіти і науки України надіслало відповідний лист-роз’яснення усім вишам, а також місцевим органам самоврядування, у сфері управління яких знаходяться інші заклади освіти», - йде мова у повідомленні.

У листі, зазначається, що виключення можуть становити заклади, які не працюють з причин, що не мають відношення до газопостачання. Зокрема, такою причиною може бути карантин або інші обставини.

«Також звертаємо вашу увагу, що безпосереднє рішення про призупинення або відновлення роботи закладів вищої освіти приймає сам заклад у межах власної автономії. Відповідні рішення також мають прийняти й органи місцевого самоврядування, до сфери управління яких належать інші заклади освіти», - повідомляється у листі за підписом міністра освіти Лілії Гриневич.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0