«Житомиргаз» нагадує, про способи передачі показників лічильників газу

2018-03-05, 15:29
  0     0

Житомиряни та жителі області повинні кожного місяця з 1 по 5 число передавати показання лічильника до «Житомиргазу». Такі заходи дають можливість користувачам блакитного палива бути впевненими, що вони сплачують саме за той обсяг газу, який фактично використали.

Зняття показань приладів обліку проводиться споживачем самостійно, станом на 1 число місяця. Щоб зафіксовані дані були враховані при визначенні розміру оплати за газ, показання приладів обліку необхідно передати до ПАТ «Житомиргаз» до 5-го числа. Такий термін надання показань лічильника визначений Кодексом газорозподільних систем (затверджений постановою держрегулятора від 30.09.2015 №2494).

П’ять шляхів передачі показаників лічильника:

SMS-повідомленням на номер 7104 (у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника – до 5 цифр)

Через Особистий кабінет на сайті 104.ua (для реєстрації необхідно знати номер особового рахунку і суму останнього платежу).

На автовідповідач (0412) 55-80-04 (натиснувши цифру «2» і користуючись підказками голосового меню, ввести номер особового рахунку та показання).

Електронною поштою contact@zt.104.ua (вказати ПІБ, номер особового рахунку (або адресу), показання лічильника).

Через оператора контакт-центру за номером (0412) 55-80-04 (працюють щодня з 8 ранку до 8 вечора).

Найшвидшим способом інформування про обсяг використаного газу станом на 1 число є Особистий кабінет на сайті 104.ua. Передавши показання, користувач протягом години може самостійно переконатись, що дані зараховані на особовий рахунок.

До відома: показання лічильника газу повинні бути передані споживачем з 1 по 5 число щомісяця, щоб уникнути розбіжностей між споживачем та газопостачальною компанією.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0