Під час обшуків на Житомирщині вилучили 40 кг бурштину

2018-03-13, 09:15
  0     0

За повідомленням прес-служби прокуратури Житомирської області, прокуратура Житомирської області разом з правоохоронцями провела в Олевську санкціоновані обшуки, під час яких було вилучено 40 кг бурштину.

«12 березня 2018 року, у межах кримінального провадження, Коростенська місцева прокуратура спільно із працівниками управління захисту економіки в області та слідчого управління Головного управління Нацполіції в області провела санкціоновані обшуки в місті Олевськ Житомирської області. Під час обшуків в господарських приміщеннях приватних будинків двох олевчан правоохоронці виявили понад 40 кг незаконно видобутого бурштину», - інформує прес-служба.

Згідно з даними прокуратури, процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом організації незаконного видобутку бурштину на території Олевського району проводить Коростенська місцева прокуратура, місця скупок та незаконного зберігання коштовного каміння встановили під час досудового розслідування.

Наразі виявлене коштовне каміння вилучено, вирішується питання стосовно подання клопотання до суду про накладення арешту на бурштин.

Досудове розслідування, що проводить Овруцьке відділення поліції, продовжується, проводяться необхідні слідчі (розшукові дії), встановлюється причетність до зазначеного злочину інших осіб, - повідомляє прокуратура.

Фото прокуратури Житомирської області Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0