Житомирський фармацевтичний коледж має нового очільника

2018-03-13, 16:45
  0     0

Голова обласної ради Володимир Ширма 12 березня завітав до комунального вищого навчального закладу «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» ім. Г.С. Протасевича, де під час зборів трудового колективу представив нового керівника.

Згідно з результатами виборів, які пройшли у закладі 8 лютого, директором обрали Ірину Бойчук, яка працювала у коледжі заступником з навчальної роботи, - інформує прес-служба обласної ради.


Володимир Ширма озвучив рішення обласної ради, що було прийнято 7 березня, щодо призначення новообраного директора на посаду терміном на 5 років.

Очільник обласної ради привітав Ірину Бойчук з призначенням та подякував екс-керівнику Євгенію Хоміку за професіоналізм, неоціненний досвід та відданість роботі.

«Сьогодні важлива подія у житті навчального закладу – призначення нового директора. За Ірину Бойчук трудовий колектив проголосував майже одностайно, і це вказує на високий рівень довіри і поваги до неї. Дуже приємно, що за всі роки існування коледжу керівники дбали про заклад, про його матеріально-технічну базу, про його репутацію та розвиток. Євгенію Володимировичу, який має багатий педагогічний досвід, вдалося згуртувати чудовий педагогічний колектив і зорганізувати процес навчання так, аби заклад працював «як годинник». Завдяки цьому випускники мають високий рівень підготовки, а коледж продовжує розвиватись та оновлюватись. Сподіваюсь, що новий керівник докладе максимум зусиль, аби не лише зберегти престиж і авторитет закладу, а й підняти його на ще вищий та якісніший рівень», - звернувся до керівників закладу Володимир Ширма.

Євгеній Хомік очолював Житомирський базовий фармацевтичний коледж протягом 22 років, а минулого року він відсвяткував 75-річний ювілей.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0