Суд зобов’язав інвестора сплатити понад півмільйона боргу за експлуатацію житомирського сміттєзвалища

2017-08-29, 18:00
  0     0

Підприємство реалізовує проект дегазації полігону твердих побутових відходів.Господарський суд Житомирської області зобов’язав приватне підприємство сплатити понад 500 тис. грн заборгованості за експлуатацію житомирського полігону твердих побутових відходів. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

«У травні 2015 року Житомирська міська рада уклала з приватним підприємством інвестиційний договір з експлуатації полігону твердих побутових відходів м. Житомира, за умовами якого інвестор зобов’язався щомісячно перераховувати до місцевого бюджету 60 тис. грн. Однак підприємство не виконало взятих на себе зобов’язань у повному обсязі та сплатило кошти лише за травень і червень 2016 року,  безпідставно припинивши виконання умов договору. Унаслідок цього  станом на березень 2017 року перед місцевим бюджетом утворилася значна заборгованість», – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що у 2015 році на житомирському сміттєзвалищі побудувала на полігоні твердих побутових відходів електростанцію компанія ТОВ «ЛНК».  Відповідно до єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, товариство зареєстроване у Києві. З травня цього року компанією ТОВ «ЛНК» керує Юрій Мостовой. Серед засновників – шість товариств з обмеженою відповідальністю та компаній, які знаходяться у Сполучених Штатах Америки, а також кияни Володимир Баннов та Вадим Плоткін. Останній у 1994—1996 роках був народним депутатом України. Протягом трьох скликань працював помічником народного депутата «регіонала» Володимира Вечерка.

За інформацією міського голови Сергія Сухомлина, яку він озвучував ще у жовтні 2014 року журналістам, місто мало отримувати 10% прибутку компанії від реалізації електроенергії  по зеленому тарифу. Це, приблизно, від 60 тис. грн надходжень до міського бюджету в місяць.

Нагадаємо, екс-начальнику житомирського полігону побутових відходів суд дав 2 роки умовно. Колишній начальник полігону підписував документи на видачу та використання паливно-мастильних матеріалів для бульдозерів, які періодично не працювали. Про це йдеться у матеріалах вироку Богунського районного суду.

За матеріалами  ВГОЛОС.ZT

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0