Служба автодоріг розповіла, які дороги будуть відремонтовані у 2018 році

2018-03-16, 15:53
  0     0

Під час прес-конференції начальник Служби автодоріг в Житомирській області Геннадій Савченко повідомив, за які автодороги відповідає Служба автомобільних доріг в Житомирській області після «транспортної децентралізації», скільки коштів виділено на утримання та ремонт та які дороги будуть відремонтовані в першу чергу.

«В 2017 році 31 грудня була передана мережа доріг місцевого значення 6983 км на утримання до обласної адміністрації, на баланс. На сьогодні в минулому році там була створена структура, яка буде займатись обслуговуванням, ремонтом, будівництвом та капітальними ремонтами цих 6983 кілометрів доріг в області. Що залишилось на відповідальності Служби автомобільних доріг: 1606,8 кілометра. До цих кілометрів увійшли: міжнародні - 613,4 кілометра, національні - 191 кілометр, регіональні - 282 кілометри та територіальні - 520,3 кілометра», - зазначив Геннадій Савченко.

Начальник Служби автодоріг також повідомив, що на утримання та обслуговування даних доріг виділені дуже незначні кошти.

«На 2018 рік у нас заплановано 596 млн 891 тис. грн. Будівництво та реконструкція 58 млн - це капітальний ремонт дороги Р-49, який ми почали в 2017 році, і в цьому році ми його закінчуємо. Наступне - будівництво, реконструкція, виготовлення кошторисної документації на 5 млн 822 тисячі гривень. Поточний середній ремонт - 77 млн 469 тисяч грн та експлуатаційне утримання десь 130 мільйонів. Я хочу вам сказати, що це небагато для тієї мережі, яка є, і враховуючи її стан», - розповів начальник САД.

Він також повідомив, на які роботи вистачить коштів, що будуть в розпорядженні дорожників, та на яких ділянках доріг першочергово будуть проводити роботи.

«Постанова, та, що є у нас, з чого складається та сума в 596 млн: 297 млн 517 тисяч піде на поточний середній ремонт дороги «Житомир-Чернівці» Н03. По М21 - там велике питання між Бердичевом та Житомиром. Буде ремонтуватись ділянка дороги. Але невелика. Там всього-на-всього 56 мільйонів, тобто, приблизно 5 кілометрів. Більше коштів в нас немає», - відзначив Геннадій Савченко.

Також, Служба автомобільних доріг може отримати гроші від Житомирської обласної державної адміністрації для ремонту доріг.

«Була домовленість з адміністрацією ті «митні кошти», які в минулому році були не освоєні, а це 116 мільйонів, спрямувати на М21 в Овруцькому районі та в Коростенському районі. Це митні ворота області, це митні вантажі, це дуже важливо. Я розмовляв із губернатором, і, в принципі, ми дійшли до домовленості, що вони нам ці кошти будуть виділяти на цю дорогу. Це Виступовичі і в Коростенському районі там теж буде ділянка дороги», - підкреслив Геннадій Савченко.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0