Житомирські навчальні заклади відзначені нагородами на міжнародній виставці сучасної освіти

2018-03-20, 11:48
  0     0

За повідомленням прес-служби Житомирської міської ради, науково-методичний центр управління освіти Житомирської міської ради та 5 навчальних закладів Житомира отримали золоті медалі в номінації «Застосування інноваційних технологій STEM-навчання в аспекті розвитку здібностей вихованців, учнів і молоді» на Дев’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», яка 15-17 березня відбулась у Києві.

«Міністерство освіти та Національна академія педагогічних наук України високо оцінили інноваційний досвід освітян Житомира. Золоту медаль у номінації «Застосування інноваційних технологій STEM-навчання в аспекті розвитку здібностей вихованців, учнів і молоді» одержали:

Науково-методичний центр управління освіти Житомирської міської ради, завідувач Мяновська Т.М.

Житомирська міська гуманітарна гімназія № 23 ім. М.Й. Очерета, директор Купрійчук Н.В.

Житомирська гуманітарна гімназія № 1, директор Бохан М.А.

Житомирський міський колегіум, директор Полівода Н.Г.

Житомирський навчально-виховний комплекс № 65 «Родина», директор Савчук В.В.

Центр розвитку дитини № 5 м. Житомира, директор Гришко Т.Д.», - інформує мерія.

Згідно з даними міськради, 15-17 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України пройшла Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». У роботі виставки брали участь 758 учасників з 12 країн світу (Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю) та 25 регіонів України, в тому числі з Житомирської області. Свої здобутки в столиці були презентовані управлінням освіти Житомирської міської ради, 15 закладами загальної середньої освіти, навчально-виховним комплексом № 65 та 8 закладами дошкільної освіти.

Начальника управління освіти Житомирської міськради Валентина Арендарчука, завідувача науково-методичного центру управління освіти Тетяну Мяновську та методиста НМЦ управління освіти Тетяну Данілевич нагородили почесними грамотами МОН та НАПН України за активну організаторську та педагогічну діяльність із сталого зростання якості сучасної освіти.

За презентацію досягнень освітні заклади Житомира одержали дипломи, а доповідачі – сертифікати.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0