Депутатам можуть дозволити ініціювати розгляд питань на засіданнях виконкому

2017-08-31, 12:27
  0     0

31 серпня на сайті міськради опублікований Проект рішення про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 01.02.2017 № 86 «Про Регламент виконавчого комітету Житомирської міської ради».


«Голови постійних комісій, депутати Житомирської міської ради мають право ініціювати розгляд питань, що стосуються інтересів територіальної громади міста, після їх розгляду в депутатських комісіях та надання відповідних рекомендацій. В такому разі, ініціатор подає на ім’я міського голови повідомлення про розгляд окремих питань на засіданнях профільної, або інших постійних комісіях Житомирської міської ради. Рекомендації постійних комісій міської ради мають бути подані не пізніше як за один робочий день до початку засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради. Депутати усіх рівнів, представники територіальної громади, громадських об’єднань можуть брати участь у розробленні проектів рішень виконавчого комітету міської ради, що стосуються інтересів територіальної громади міста, з актуальних питань соціально-економічного та суспільно-політичного життя міста, у порядку визначеному законодавством», - такі зміни пропонують внести у Регламент.

Також до матеріалів з питання, які вносяться на обговорення засідання виконкому, планують додати рекомендації постійних комісій Житомирської міської ради.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0