Житомирянам пропонують 1 вересня взяти участь в акції «Допомога замість квітів»

2017-08-31, 13:00
  0     0

Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook розмістила керівник Центру раннього розвитку «Гармонія дитинства» Лілія Намесник.


«1 вересня лунатиме Перший дзвоник в усіх школах Житомира. Вже третій рік поспіль, Благодійний фонд «Гармонія Милосердя», проводитиме акцію «Допомога замість квітів». У школах стоятимуть скриньки та столи для збору допомоги. Цього року, прохання принести чай, розчинну каву, шампуні для волосся, одноразові станки для гоління тощо. А усі зібрані гроші будуть витрачені на придбання квадрокоптеру Фантом-3 для 59 бригади (Широкино) та дизельного генератора на 2,5-5 кВт. Акція триватиме з 1.09 по 5.09 2017 року у кожній школі нашого міста», - повідомила Лілія Намесник.

30 серпня під час ефіру програми «Діалоги» на Житомир.info заступник Житомирського міського голови Матвій Хренов повідомив, що така інформація була доведена до шкіл, однак кожен сам вирішує, чи йти дитині з квітами на 1 вересня, чи ні.

«Ми рекомендували школам, аби не було довгих промов та виступів політиків, депутатів. Школи є автономними, і змусити їх щось робити ми не маємо юридичних підстав. На рахунок квітів: знову ж таки було звернення громадських організацій і ми його розповсюдили, і на конференції з вчителями знову ж таки проговорювали. Що, звичайно, вчителю приємно, коли йому дарують квіти, і це нормально, але не 30 букетів одній людині. І вийшли з пропозицією громадської організації, що - декілька букетів, а інші кошти можна було б витратити, наприклад, на допомогу в АТО. Інформацію розповсюдили, але це знову ж таки буде вирішуватися в кожній школі та кожному класі індивідуально. Тут не потрібен вплив влади», - зазначив Матвій Хренов.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0