Викрито рейдерів, які «віджимали» майно та підприємства на території Житомирської області

2017-08-31, 17:50
  0     0

Згідно з повідомленням прес-служби області на Житомирщині прокуратурою спільно з іншими правоохоронцями були викриті особи, які незаконно заволоділи корпоративними правами та нерухомістю вартістю понад 30 млн грн.


«Установлено, що група осіб – жителі різних областей, підробляли довіреності, протоколи зборів засновників та інші документи, що посвідчують право на майно або надають повноваження на управління діяльністю підприємств, на підставі яких, за пособництва державних реєстраторів, вносили відомості до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а також до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Унаслідок таких протиправних дій, ці особи, поза волею фактичних власників, заволоділи та вчинили замах на заволодіння корпоративними правами та нерухомим майном загальною вартістю на суму понад 30 млн грн», - зазначається у повідомленні.

31 серпня 2017 року, прокурори прокуратури Житомирської області та слідчі слідчого управління Головного управління Нацполіції в області, за оперативного супроводу працівників Департаменту захисту економіки Нацполіції України та підрозділу поліції особливого призначення провели 20 обшуків у Житомирі, Києві, Харкові, а також Житомирській, Черкаській і Київській областях.

«Під час санкціонованих обшуків вилучено документацію, електронні носії інформації, більше ніж 25 печаток, які підтверджують злочинну діяльність групи осіб. Також, наразі одну особу затримано та повідомлено їй про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст. 206-2 КК України (протиправне заволодіння майном підприємства)», - повідомляє прокуратура.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.4 ст.190, ч.3 ст.206-2, ч.2 ст.15, ч.3 ст.206-2, ст.356 КК України проводить слідче управління головного управління Нацполіції в області. Прокуратура Житомирської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні по фактах рейдерства.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0