В Житомирському районі були незаконно передані в оренду землі військового полігону

2017-09-01, 12:12
  0     0

Згідно з повідомленням  «Журналу Житомира» з посиланням на прес-службу прокуратури Житомирської області прокуратурою заявлений позов про повернення державі земель оборони площею 3 га та вартістю майже 7 мільйонів гривень, які незаконно надали у приватну власність.


«Житомирської місцевою прокуратурою подано до суду чотири позови про скасування рішень органу місцевого самоврядування та визнання недійсними державних актів на право власності на земельні ділянки вартістю майже 7 млн грн і повернення державі земель оборони, які належать до лісового фонду України», - зазначається в повідомленні.

Також йде мова про те, що в 2008 році посадовими особами Буковської сільської ради Житомирського району незаконно передані громадянам у власність 8 земельних ділянок загальною площею майже 3 га і вартістю, за попередньою оцінкою, майже 7 млн грн.

У прокуратурі стверджують, що при наданні землі порушені вимоги Земельного та Лісового кодексів України, оскільки наділи належать до земель оборони, на яких розташований полігон військової частини, через те, вони не можуть перебувати у приватній власності.

До того ж, земельні ділянки відносяться до лісового фонду України. На даний час позови знаходяться на розгляді в Житомирському районному суді.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0