Директор «Житомиртеплокомуненерго» повідомив, коли закінчиться опалювальний сезон

2018-03-28, 11:34
  0     0

Згідно з прогнозами синоптиків протягом найближчих вихідних в Житомирі очікується потепління, температура повітря вдень буде + 9 ... + 14 градусів тепла.

За повідомленням Житомир.info директор комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин розповів, коли в обласному центрі закінчиться опалювальний сезон.

«Опалювальний сезон ми маємо право закінчити тоді, коли температура буде відповідати санітарним нормам, як зовні так і в приміщенні. В першу чергу, якщо ми зупинимо опалення не нормативно, то постраждають лікарні, школи, садочки. Тому, з огляду на те, що не було продовження договорів по «Нафтогазу» після 1 квітня, піднімалось дуже серйозне питання про продовження договорів. Сьогодні на Кабміні піднімається питання, щоб термін дії продовжити. Якщо цього рішення не буде прийнято, то з 1 квітня о 7 ранку ми повинні зупинити всі котельні. А так, ми прогнозовано дивимося, що до православної Пасхи, числа 10 квітня, потрібно опалювальний сезон продовжувати, коли буде вже нормативна температура, коли люди вже вийдуть з відпочинку. Сьогодні йде похолодання: дощ зі снігом, тому ми однозначно розуміємо, що опалювальний сезон потрібно ще продовжити», - зазначив Дмитро Рогожин.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0