З вихователькою, яка дозволила некоректне висловлювання до «сонячних дітей», провели роз'яснювальну роботу

2018-03-28, 17:07
  0     0

У Міжнародний день людини з синдромом Дауна у Житомирі пройшов флешмоб «Всі ми різні, але всі ми рівні». Як інформація про захід була розміщена у соцмережах, під одним із постів розгорнулись суперечки стосовно проведеної акції.

У той час як одна частина коментаторів висловлювались на підтримку «сонячних дітей», одна із коментаторів публікації не підтримала проведення подібних заходів у місті. У коментарі зокрема мова йшла про те, що не потрібно рекламувати людські недоліки та, власне, одягнувши різнокольорові шкарпетки, «сонячним» людям не допоможеш.


Даний дописом викликав цікавість в міській раді, адже людина, що написала несхвальний відгук під публікацією, виявилась інструктором з плавання у житомирському дитячому навчальному закладі №41. Як міська рада відреагувала на скандальний коментар, повідомила на брифінгу заступник Житомирського міського голови Вікторія Краснопір.

«Особисто я перейнялася цією ситуацією та виїхала сьогодні у ДНЗ №41, де працює людина, яка коментувала проведення свята для дітей з обмеженими можливостями. Я поспілкувалася з цією людиною, роз’яснила їй, що викликало таке суспільне обурення. Потрібно сказати, що особа, яка здійснювала цей допис, вона абсолютно розуміє на сьогоднішній день, що вона абсолютно було неправа. Вона принесла свої вибачення. Я просила її знайти можливість вибачитися також перед громадою міста, і мені здається, що людина усвідомила те, що вона неправа», - каже заступник Житомирського міського голови Вікторія Краснопір.

Також, розповідає Вікторія Краснопір, стосовно даної ситуації мала розмову і з керівництвом садочка, в якому працює коментаторка. Останні зазначили, що жінка вже тривалий час працює інструктором з плавання, та до її роботи жодних зауважень немає. Однак щодо некоректного допису у соцмережах з вихователькою таки провели роз’яснювальну роботу. Звільняти виховательку за висловлювання ніхто не планує, однак будуть слідкувати за тим, аби такого не повторилося, - підкреслила Вікторія Краснопір.

«При цьому я хочу сказати, що я спілкувалась з колективом закладу, із завідуючою закладу, там абсолютно нормальне сприйняття теми інклюзії. Специфікою цього садочка є те, що він має санаторну специфіку: послуги масажу, фізіотерапевтичних процедур, все якісно. Там є логопедичні групи. Особисто я притримуюсь тієї думки, що це прикрий випадок, який пов’язаний з висловлюванням конкретної людини. В даному закладі проведені збори, це питання розглянуто, з нею (ред. інструктором з плавання) проведено роз’яснювальну роботу. Вона працює з дітьми досить тривалий час, і по роботі з дітьми зауважень до неї немає. Будь-яких заходів дисциплінарного впливу або питання можливого звільнення на даний час не розглядалося. Але людина отримала попередження, і, звичайно, ми будемо в подальшому придивлятися до специфіки роботи», - відзначає заступник Житомирського міського голови.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0