Житомирська міська рада повідомила про початок приписної компанії

2018-03-30, 12:40
  0     0

З 2 квітня у Житомирі починається старт приписної кампанії. Як це буде проходити в Житомирі, та про створення нового сайту «як обрати собі сімейного лікаря» під час прес-конференції, 30 березня, у міській раді повідомили заступник міського голови Вікторія Краснопір та начальник управління охорони здоров’я Марія Місюрова.

«Хочу зазначити, що ми не просто входимо в нову реформу одномоментно, проведена велика підготовча робота з колективами закладів охорони здоров’я, з депутатським корпусом. Ми хочемо сказати, що Житомир готовий до нової реформи. Ми вчора, 29 березня, провели контрольний виїзд до наших медичних закладів, подивилися технічне оснащення, поспілкувалися з колективом, пацієнтами, стосовно того, наскільки вони обізнані у впровадженні медичної реформи», - зазначила Вікторія Краснопір.


Начальник управління охорони здоров’я Житомирської міської ради Марія Місюрова повідомила про терміни підписання декларацій з лікарями.

«Ми вже починали нашу інформаційну кампанію практично з початку року. Всі кажуть, що реформа почалася, ні, вона тільки починається, і тому дійсно, з квітня місяця починається приписна кампанія, заключення декларацій. Це процес, який змінює менталітет і нашого пацієнта, і лікарів. Наразі створений сайт КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради. Це сайт про те, як можна обрати сімейного лікаря, терапевта або педіатра. Лікарів вистачить усім! Хочу наголосити, що лікаря також можна змінити. Також зараз немає територіальної прив’язки. Можна записатися до лікаря онлайн, але все ж краще записатися на прийом до лікаря, поспілкуватися з ним і обговорити всі нюанси. На сьогодні амбулаторії розміщені в наших поліклініках, але вони будуть відокремлені. Забір аналізів і всі необхідні процедури, все це буде присутнє, і сімейні лікарі цим забезпечені. Всім 2 квітня не потрібно йти в поліклініку, тому що це будуть черги, це знову ж таки буде негативний досвід. Терміну закінчення цієї кампанії немає», - підкреслила Марія Місюрова.

Заступник мера Житомира Вікторія Краснопір звернула увагу на те, як підписати декларацію з лікарем тим людям, які самостійно не можуть рухатися.

«Відмов у прийомі тих пацієнтів, які не уклали з лікарями декларації не буде. Розглянули і опрацювали питання стосовно одиноких людей. Якщо людина самостійно не може оформити декларацію, є одинокою, або такою, якій складно пересуватися, їй на допомогу прийдуть або її родичі, вони мають право оформити цю декларацію, або працівники територіального центру обслуговування одиноких і непрацездатних громадян. Вони проінструктовані, вони знають, як це робити. Таким чином Житомир готовий до першого етапу впровадження медичної реформи. Сайт «Поліклініка без черг» та сайт КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради – це два різні сайти, у них різне завдання», - відзначила Вікторія Краснопір.

Марія Місюрова зробила наголос, що 18 грудня минулого року на сесії міської ради виділили кошти у сумі 3 млн грн на початковий етап реформи у Житомирі та створення сайту.

«Ці кошти включали в себе і налагодження мережі інтернет, і купівля комп’ютерів, принтерів, і створення сайту», - розповіла Марія Місюрова.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0