Житомирські комунальники почали прибирати місто

2018-04-04, 14:04
  0     0

За повідомленням сайту Житомирської мерії, комунальники проводять прибирання вулиць міста.

«Відповідно до розпорядження міського голови від 23.03.2018 № 221 «Про весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання міста» в період з 26 по 30 березня 2018 року комунальними підприємствами міста продовжується робота по прибиранню та впорядкуванню об’єктів благоустрою. В комунальному підприємстві «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради на вулицях міста щоденно працює 3-4 навантажувачі 5-7 вантажних автомобілів. Під час прибирання з вулиць міста вивезено 178 м3 шляхового змету. За вказаний період частково ліквідовано аварійні вибоїни на: Київському шосе; перехресті вул. В. Бердичівська – вул. І Кочерги; м-ні Соборному; м-ні Короленка вул. Перемоги; вул. Короленка», - йде мова у повідомленні.

Як інформує міська рада, комунальним підприємством «Зеленбуд» виконані наступні роботи: видалено 11 дерев; скроновано та обрізано 43 дерева; вивезено 26,4 м3 гілля та деревини; очищено 20240 м2газонів від листя та сміття; вивезення 68 м3 сміття з об’єктів благоустрою.

«Комунальним підприємством «Експлуатація штучних споруд» Житомирської міської ради: промито та прочищено 1,8 км. мереж зливової каналізації на вулицях міста; відремонтовано 9 решіток та 17 колодязів зливової каналізації; встановлено 3 решітки та 15 люків зливової каналізації; прочищено від сміття 18 решіток та 22 колодязі зливової каналізації; відремонтовано 12 м.п. колесовідбійного та перильного огородження; прибрано та вивезено 58 м3 шляхового змету на мостах та шляхопроводах», - повідомляють у мерії.

Комунальне підприємство «СККПО» Житомирської міської ради виконало наступні роботи: вирізано 0,42 га кущів та порослі на Смолянському (цивільному) Корбутівському, Польському кладовищах; вивезено 84 куб м сміття та порослі з Російсько-Вільського, Польського, Смолянського (цивільного та військового), Корбутівського, Чешського, Старообрядового кладовищ; виконується ремонт огорожі на Смолянському цивільному кладовищі.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0