Міненерго готує постанову про компенсацію споживачам, що за власний кошт встановили лічильник газу

2018-04-11, 17:10
  0     0

Міненерговугілля готовиться до презентації проекту постанови про порядок проведення компенсації особам, які самостійно і власним коштом встановили газові лічильники.


Міненерговугілля готовиться до презентації проекту постанови про порядок проведення компенсації особам, які самостійно і власним коштом встановили газові лічильники, це під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив заступник міністра енергетики і вугільної промисловості Анатолій Корзун.
 
"Щодо встановленню газових лічильників і по компенсаціях працює робоча група. Рішення - на виході", - розповів Анатолій Корзун.
 
Нагадаємо, з 19 січня 2018 року набрав чинності Закон "Про внесення змін до закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу. 
 
Згідно із законом, гранична дата встановлення індивідуальних лічильників газу споживачам перенесена з початку 2018 року на 1 січня 2021 року. 
 
Законом також визначено, що встановлення індивідуальних лічильників відбуватиметься  коштом місцевих бюджетів. Споживачам, які самостійно встановили прилад обліку газу протягом 2018 року, його вартість компенсуватимуть протягом 12 місяців. 
 
Порядок і розміри компенсації витрат на придбання та встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу для споживачів природного газу - фізичних осіб (населення) мають бути встановлені Кабінетом міністрів протягом трьох місяців з дня набрання чинності законом. 

За матеріалами  Україна комунальна

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0