На святкування Дня міста додатково встановлять біотуалети та сміттєбаки

2017-09-07, 13:31
  0     0


За повідомленням  Житомир.info з посиланням на міську раду на місцях проведення масових заходів до Дня міста, будуть встановлені сміттєбаки  та 15 біотуалетів.

Начальник управління комунального господарства Олександр  Марцун повідомив, що виділення додаткових коштів на прибирання вулиць не було.

«Всі балансоутримувачі відповідають за свої об’єкти. Якщо це проїжджа частина та тротуари, то прибиратиме КП «Управління автомобільних шляхів», зелені зони і сквери – КП «Зеленбуд», прибудинкові території – ЖЕКи, в тому числі й приватні, та ОСББ. Також відповідають і комерційні структури за свої прилеглі території, за вивезення сміття з урн на входах до магазинів, кафе, ресторанів. Ніяких додаткових коштів на санітарне прибирання не виділяється. Проте, додаткові контейнери для сміття та біотуалети будуть встановлюватися. За це відповідають «КАТП 0628» і управління житлового господарства – Оніщенко», – зазначив чиновник.

В УЖГ обіцяють: туалетів вистачить.

«Управління культури нам надало перелік, адреси і кількість. Там, де відбуватимуться масові заходи, будуть встановлені біотуалети. У нас всього є 15 туалетів, всі 15 штук будуть задіяні. Вони будуть стояти на Михайлівській, в районі кінотеатра «Жовтень», де вони зараз стоять. Додатково будуть ставитися в районі Замкової гори», – надав пояснення в.о. начальника управління житлового господарства Житомирської міської ради Андрій Оніщенко.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0