Теплові лічильники у житомирських будинках встановить львівська фірма

2017-09-08, 09:57
  0     1

Теплові лічильники у житомирських будинках буде встановлювати товариство з обмеженою відповідальністю «ГалІО» зі Львова.


Інформація про укладені 6 вересня 63 договори розміщена на сайті електронних закупівель ProZorro.

Предмет закупівлі – «Роботи з технічного переоснащення внутрішньобудинкової системи опалення з придбанням та встановленням лічильника теплової енергії згідно з проектом «Встановлення лічильника теплової енергії в житловому будинку міста Житомира» за 63 адресами, термін надання послуг - до 31 грудня 2017 року. Виконавець робіт - ТОВ «ГалІО» (м. Львів, вул. Морозна, 31/35).

У протоколі засідання тендерного комітету КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради від 6 вересня 2017 р. йде мова про те, що коли здійснюються закупівлі без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює звіт про укладені договори.

З документа слідує, що КП «ЖТКЕ» ЖМР уклало договори підряду за номерами з 116 по 178 (всього 63 договори) на суму 40 141,49 грн кожен (загальна сума становить 2,5 млн грн).

У мережі розміщені дані, що товариство з обмеженою відповідальністю «ГалІО» виконує роботи на ринку будівництва інженерних мереж та споруд з 2007 року. Також займається монтажем та повіркою лічильників тепла.

За повідомленням Житомир.info з посиланням на директора «Житомиртеплокомуненерго» Дмитра Рогожина було уточнено, що підрядник фірма «ГалІО» - буде підключати субпідрядників для якомога швидкого виконання робіт. На 7 вересня в Житомирі вже було встановлено 85 теплових лічильників та укладено 105 договорів. 75 договорів ще проходять процедуру реєстрації в казначействі.

«Ми встановлюватимемо теплові лічильники в 3 етапи. Всього ми плануємо обладнати ними 469 житлових будинків. Вартість одного договору становить від 32 до 47 тисяч гривень», - повідомив директор «Житомиртеплокомуненерго».

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 1

  1. +1    
    Atika Офлайн 8 вересень 2017 13:31
    У меня видно проблемы с арифметикой!По моему,4-5 июля,наш венценосный мэр, сказал,что в сентябре будет установлено 250 шт.,а до конца года 75% всех потребителей.Ну и считаем,85 шт.(что-то мне подсказывает,что их установили давно,а не в этот период) плюс 63 шт.получаем 148 шт!!!Далеко не 250!!!И сколько по времени их устанавливать!!!А как будут устанавливать в отопительный сезон?!Опять обман,опять рука-руку моет!А мы,граждане,всё "хаваем"...