Фонд Держмайна здає два приміщення в оренду у Житомирі

2018-04-17, 12:18
  0     0

За  повідомленням  Фонду Державного майна України, регіональне відділення Фонду держмайна по Житомирській області здає в оренду ще два приміщення у Житомирі: по вулиці Миколи Сціборського (колишня Яна Гамарника) та на Старому бульварі.

«Житомирське РВ пропонує в оренду приміщення:

- приміщення 76,7 кв. м на 1-му поверсі будівлі: м. Житомир, вул. Сціборського, 6а (для надання поліграфічних послуг);

- частина приміщення 6,0 кв. м вестибюлю навчального корпусу: м. Житомир, Старий бульвар,7, (для організації торгівлі продовольчими товарами)», - йдеться на сайті регіонального відділення.


Також, регіональне відділення пропонує в оренду приміщення для перукарні в Радомишлі та гараж у Новограді-Волинському. Термін прийняття заяв про оренду цих приміщень – по 25 квітня включно.

У газеті «Відомості приватизації» від 11 квітня розміщена детальніша інформація про приміщення у Житомирі.

Так, приміщення на Миколи Сціборського розташовано в будівлі Головного управління статистики в Житомирській області та належить Держслужбі статистики України. Це нежитлове приміщення на 1 поверсі вартістю 211,4 тис. грн без ПДВ, максимально можливий термін його оренди – 3 роки.

Приміщення на Старому бульварі – це частина будівлі Житомирського національного агроуніверситету, що належить Міністерству освіти і науки України. Це частина нежитлового приміщення вестибюлю навчального корпусу №2 (А). Вартість цього майна без ПДВ становить майже 39 тисяч гривень, його також здають в оренду на 3 роки під торгівлю продовольчими товарами (крім підакцизних).

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0