На підприємствах області за перший квартал виявили понад 600 порушень законодавства про працю

2018-04-17, 13:52
  0     0

За повідомленням прес-служби Управління Держпраці у Житомирській області, з початку цього року спеціалістами Держпраці було виявлено 637 порушень нормативно-правових актів з охорони праці на підприємствах Житомирщини.

«Протягом перших 3-х місяців 2018 року інспекторами управління Держпраці у Житомирській області проведено 21 планову перевірку суб’єктів господарювання та 238 перевірок виробничих об’єктів суб’єктів господарювання з питань охорони праці та промислової безпеки. Проведеними перевірками було виявлено 637 порушень нормативно-правових актів з охорони праці. Вжитими заходами забезпечено усунення 1737 порушень, виявлених інспекторами Управління. У зв’язку із виявленням порушень, що створюють загрозу життю і здоров’ю працівників посадовими особами Держпраці направлено до адміністративного суду 4 позовних заяви щодо призупинення (зупинення, обмеження) виробництва, виконання робіт. Судами прийнято 8 рішень про зупинення експлуатації 83 одиниць обладнання, яке працювало із порушеннями», - зазначається у повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби управління Держпраці, до адміністративної відповідальності, за порушення вимог чинного законодавства з охорони праці та охорони надр, з накладенням штрафу притягнули 17 працівників, із яких 8 – перші керівники суб’єктів господарювання.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0