Понад 94% доріг потребує повної заміни верхнього шару

2018-04-19, 11:25
  0     0

За повідомленням прес-служби Служби автодоріг у Житомирській області, на території Житомирщини проводять плановий ямковий ремонт шляхів державного значення.

«На шляхах загального користування державного значення Житомирської області працівники дорожніх організацій почали планово ліквідовувати дефекти і пошкодження. Наслідком 84-х переходів через нуль минулої зими та навесні є численні вибоїни та пошкодження дорожнього полотна. До планового ямкового ремонту гарячим асфальтобетоном приступаємо з приходом стабільного тепла. До слова, ремонту з повною зміною верхнього шару асфальтобетону потребує більше 94% доріг у Житомирській області та по Україні, але на повну заміну покриття такої великої кількості кілометрів доріг потрібні космічні кошти та час», - інформує Служба автодоріг.


Прес-служба САД зазначає: швидкого виходу з ситуації не варто чекати.

«Яке б сильне бажання не керувало громадськістю, дорожниками чи просто користувачами доріг, але дива не станеться – вже завтра наші дороги не будуть ідеальні! Ямковий ремонт – не вихід із ситуації, але лише так поки що ми можемо забезпечувати безпеку руху на близько двох тисячах кілометрах державних доріг», - повідомляють у Службі автодоріг.

Як розповідає начальник Служби автомобільних доріг у Житомирській області Геннадій Савченко, з цього року вже діє Дорожній фонд, який забезпечує стабільне надходження коштів на ремонт доріг, а не за залишковим принципом, як це було протягом останніх двох два десятків років.

Згідно з даними САД, 17 квітня працівники підрядних організацій займались виконанням планового ямкового ремонту на автомобільних дорогах державного значення М-21 Виступовичі – Житомир - Могилів-Подільлський в Житомирському та Овруцькому районах, Н-03 Житомир-Чернівці у Чуднівському районі. Також, працівники ДП «Житомирський облавтодор» ліквідовували найбільші пошкодження методом просочення на відрізку шляху М-21 від Житомира до Черняхова.

«19 квітня на автомобільних дорогах державного значення області для ліквідації ямковості працює більше 10 бригад підрядних організацій. Крім того, вже тривають роботи з капітального ремонту двох ділянок на а/д Р-49 Васьковичі - Шепетівка, що було розпочато минулого року. Якість робіт контролюють ДНТЦ «Дор'якість», ДП ДНТЦ «Дорцентр», - зазначає прес-служба.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0