З часу дії нового закону про аліменти з боржників Житомирщини стягнуто понад 17 млн грн

2018-04-27, 15:42
  0     0

За повідомленням головного територіального управління юстиції у Житомирській області, на кінець квітня поточного року на виконанні в органах державної виконавчої служби Житомирської області знаходиться 23 330 виконавчих документів щодо примусового стягнення аліментів.

«8 368 – це кількість виконавчих проваджень, за якими сукупний розмір заборгованості перевищує суму платежів за три місяці. На три тисячі менше таких документів, в яких розмір заборгованості перевищує суму платежів за 6 місяців. За час дії нововведень виконавцями області обмежено у праві виїзду за кордон та винесено постанов про обмеження у праві керування транспортними засобами, полювання та користування зброєю понад 5 тисяч злісних неплатників аліментів. До місцевих судів державні виконавці скерували 355 протоколів про вчинення боржниками адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 183-1 КУ пАП. З них уже розглянуто та винесено судами області 23 постанови про накладення на неплатників аліментів стягнень у вигляді суспільно корисних робіт (максимальна кількість годин, які треба відпрацювати на благо своїх дітей, – 240)», зазначається у повідомленні.

Згідно з інформацією головного управління юстиції, понад сто боржників було оголошено у розшук.

«До роботи зі злісними неплатниками аліментів підключилися і мобільні групи з ліквідації такої заборгованості. Починаючи з другої декади лютого, понад 30 мобільних груп у складі працівників органів державної виконавчої служби працювали в населених пунктах області. Результатом злагоджених і ефективних дій працівників органів державної виконавчої служби у цьому році є майже 42 млн гривень, стягнутих з боржників на користь 25,5 тисяч дітей. Тільки з часу уведення у дію нового закону державні виконавці стягнули понад 17,7 млн гривень коштів, які батьки заборгували своїм дітям», - розповіли у юстиції.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0