Обласна рада планує виставити на приватизацію 14 об’єктів нерухомості майнові комплекси

2018-04-27, 15:48
  0     0

Житомирська обласна рада  має намір  затвердити переліків об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації.


Даний проект рішення сесії 27 квітня розміщений на сайті облради.

«Затвердити переліки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які підлягають приватизації, згідно з додатками 1, 2. По кожному запропонованому до приватизації об’єкту приймати окреме рішення обласної ради після з’ясування і документального підтвердження інформації, необхідної для проведення приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Комунальним підприємствам, установам – балансоутримувачам об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які підлягають приватизації, забезпечувати підготовку всієї необхідної інформації та документів для продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», - йдеться  у проекті рішення.

З 14 об’єктів нерухомості, що підлягають приватизації, 10 розташовані у Житомирі, це: 1511,9 кв.м. комплексу будівель на вул.Київська, 12; 151,5 кв.м. адмінприміщення на вул. Мала Бердичівська, 23-а; 254,4 кв.м. приміщення бару «Полісся» на вул.Хлібна, 19 (Будинок працелюбства); 59,8 кв.м. нерухомості на майдані Перемоги, 4/2; 44,2 кв.м. на вул.Небесної сотні, 12. Також на приватизацію планується  виставити три цілісних майнових комплекси, які знаходяться у Житомирі.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0