Гарантом реструктуризації боргів за газ планує виступити житомирська влада

2017-09-12, 17:07
  0     0

Договори про реструктуризацію заборгованості за природний газ, спожитий КП «Житомиртеплокомуненерго» збирається погодити влада Житомира та стати гарантом виплати заборгованості.


12 вересня такий проект рішення сесії розміщений на сайті міської ради.

«Погодити договори про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ між комунальним підприємством «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради, ДК «Газ України» та НАК «Нафтогаз України» на таких умовах:

- Житомирська міська рада гарантує виконання комунальним підприємством «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради зобов'язань за Договорами на суму заборгованості, що підлягає реструктуризації (крім суми заборгованості з різниці в тарифах, погашення якої здійснюється за рахунок видатків державного бюджету), а саме: по ДК «Газ України» 34 млн 351 тис. 61 грн; по НАК «Нафтогаз України» 25 млн грн», - зазначається у проекті рішення.

Якщо комунальне підприємство не зможе виплатити заборгованість, строк виконання якої відповідно до графіка наступив, Житомирська міська рада як гарант зобов’язується сплатити кредиторам таку заборгованість, а у випадку розірвання договорів – сплатити залишок суми заборгованості протягом 5 робочих днів з дня вручення Житомирській міській раді відповідної вимоги.

Для того щоб виконати вищевказані обов’язки гаранта у міському бюджеті на 2017 рік планується передбачити відповідні видатки в розмірі 3 млн 956 тис. 737,36 грн, в тому числі: ДК «Газ України» - 2 млн 290 тис. 70,72 грн; НАК «Нафтогаз України» - 1 млн 666 тис. 666,64 грн.

«Передбачати в міському бюджеті на кожний наступний рік протягом дії Договорів (до 08.2022 року включно) видатки на виконання обов’язків згідно пункту 1 цього рішення в розмірі 989 184,34 грн в місяць, в тому числі: ДК «Газ України» - 572 517,68 гривень в місяць; НАК «Нафтогаз України» - 416 666,66 гривень в місяць», - йде мова в проекті рішення сесії.

14 вересня питання щодо погодження договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ планують розглянути на позачерговій сесії Житомирської міської ради.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0