Розпочато прийом проектів бюджету участі на 2018-2019 роки

2018-05-08, 10:28
  0     0

За повідомленням прес-служби Житомирської міської ради, 7 травня було розпочато  прийняття проектів бюджету участі міста, що повинні бути реалізовані протягом бюджетного року.

У 2018 році з міського бюджету на реалізацію ідей громадян було виділено 15 млн 200 тис. грн – інформує прес-служба.

Як одержати кошти на реалізацію власної ідеї?

1. Визначте ідею, яку ви хочете втілити у місті. У межах бюджету участі міста Житомира можуть бути реалізовані ідеї, втілення яких належить до компетенції міської влади та які спрямовані на покращення міста. Термін реалізації проекту не перевищу 1 бюджетний рік.

2. Оформіть ідею у вигляді проекту

Автором проекту може бути фізична особа або ініціативна група, яка оформила свою ідею у вигляді проектної пропозиції. Проекти поділяються на малі: вартість до 500 тис. грн. та великі – вартість від 500 тис. грн до 1,5 млн грн. Переглянути орієнтовну вартість робіт чи закупівлі товарів можна за цим посиланням.

3. Знайдіть однодумців

Для участі в конкурсі Ви повинні зібрати голоси підтримки проекту жителів міста Житомира. Збір голосів підтримки за проект передбачає, що опубліковані проекти в електронній системі мають отримати, шляхом голосування за них, необхідну кількість голосів.

• Якщо Ви подаєте великий проект – необхідно зібрати 30 голосів.

• Якщо Ви подаєте малий проект – необхідно зібрати 10 голосів.

4. Подайте проект

Проект можна подати на спеціалізованому сайті , авторизувавшись за допомогою ЄЦП, банку ID або ж у паперовому вигляді (як оформити проектну заявку, дивіться тут. Заяви у паперовому вигляді подаються за адресою: Житомирська міська рада (майдан ім.С.П. Корольова, 4/2, каб.103), Корольовська районна рада (площа Польова, 8, каб.307, 312) та Богунська районна рада (вул.Перемоги, 55, каб.308) з 9.00 до 18.00 (будні дні). При собі мати паспорт та ксерокопію паспорта.

Прийом заяв триватиме до 30 червня, - повідомляє мерія.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0