Через проведення форуму у Житомирі обмежать рух транспорту

2018-05-15, 10:35
  0     0

У Житомирі у зв’язку з проведенням I Регіонального форуму «Житомирщина – територія можливостей» 15 та 16 травня частково буде обмежений рух на Старому бульварі та Малій Бердичівській.

Про це 14 травня у фейсбук  поінформувало управління патрульної поліції Житомирської області.

«15 травня, у зв’язку з проведенням I Регіонального форуму «Житомирщина – територія можливостей» з 19-ї години планується часткове обмеження руху по вул. Старий бульвар – від вул. Фещенка Чопівського до вул. Велика Бердичівська (зі сторони ГУНП в Житомирській області). 16 травня, з 7-ї по 20-ту годину, буде обмежено рух транспортних засобів по вул. Старий бульвар від вул. Фещенка-Чопівського до вул. Велика Бердичівська, а також обмежено рух на перехресті вул. Пушкінської та вул. Старий бульвар. Рекомендуємо здійснювати об’їзд по вул. Фещенка-Чопівського», - повідомляє патрульна поліція.


Поліцейські також звертають увагу, що 16 травня з 7-ї години рух автомобілів буде обмежено по вулиці Мала Бердичівська та Новому бульварі, від Театральної до Великої Бердичівської. Об'їжджати рекомендують по Великій Бердичівській, Театральній та Дмитра Донцова (Адмірала Щасного).

У зв’язку зі здійсненням святкової ходи 16 травня з 12:00 по 12:30 частково обмежать рух транспорту по Великій Бердичівській та Старому бульвару в напрямку вулиці Михайлівської.

Згідно з даними Житомирської обласної державної адміністрації, регіональний форум «Житомирщина – територія можливостей» відбудеться в Житомирі 16 травня та є поєднанням III Форуму роботодавців та Ярмарку вакансій. Під час форуму пройдуть 6 різних тематичних виставок, які розкриють потенціал області.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0