Програма відзначення Міжнародного Дня захисту дітей у Житомирі

2018-05-15, 10:46
  0     0

У місті на честь Міжнародного Дня захисту дітей планують провести загальноміське свято «Країна дитинства – країна мрій», що буде тривати 12 днів з перервами.

Даний проект рішення  міськвиконкому 14 травня розміщений на сайті Житомирської міськради.


В період, з 21 травня по 2 червня в Житомирі мають намір провести низку заходів за участі дітей та дитячих колективів, щоб популяризувати духовність, здоровий спосіб життя та підвищити культуру сімейних стосунків.

Відповідні управління міської ради отримали доручення зберігати в чистоті територію парку культури, забезпечити відвідувачів біотуалетами та урнами для сміття, чергування «швидкої» та патрулювання території поліцейськими.

Під час свята «Країна дитинства – країна мрій» 21 травня пройде благодійний звітний концерт школи хореографічного мистецтва«Сонечко», 24 травня – передача малюнків дитячим лікарням міста та району, 26-27 травня - Міжнародний щорічний традиційний фестиваль з бального танцю «Ритми Полісся – 2018». 1 червня у літньому театрі «Ракушка» відбудеться гала-концерт найкращих дитячих колективів дитсадків, а на вулиці Михайлівській – звітно-розважальна програма «Дитячі мрії». Підсумком святкування 2 червня стане проведення «Свята солодощів-2018» у гідропарку та Святом танцю від центру танцю «Avante» («Ракушка»).


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0