У червні на тиждень перекриють вулицю Пушкінську через проведення «Майстерні міста»

2018-05-16, 15:07
  0     0

Для того, щоб залучити громадські організації та мешканців міста до розробки та реалізації інтегрованого плану розвитку міста Житомира, який розробляється в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст України» на вулиці Пушкінській 6-11 червня відбудеться захід «Майстерня міста».


Даний проект рішення, який був опублікований 15 травня на сайті міської ради, був винесений як додаткове питання на розгляд чергового засідання виконкому 16 травня.

«Вже третій рік поспіль ми проводимо захід «Майстерня міста». Це є культурно - урбаністичний фестиваль, ключова мета якого – залучення громадян до процесів планування і прийняття рішень яким бачити Житомир і щоб залучити якомога більш широкі верстви населення до прийняття рішень. Цьогорічна тема Майстерні – «зелене місто», і в першу чергу будуть виноситись питання, пов’язані з екологією, озелененням, поводження з відходами і так далі. Ми сьогодні маємо вже близько 50 заявок від громадських організацій, громадян, шкіл, підприємств, які будуть ділитись досвідом на «Майстерні міста». Захід буде відбуватися на вулиці Пушкінській, намет буде стояти в районі музичного училища ім.Косенка і всі основні активності протягом п’яти днів будуть відбуватись саме на цій вулиці. Є ідея показати, що вулиця Пушкінська може виконувати функцію пішохідної, спільно із комісією з безпеки руху було прийняте рішення про перекриття на цей час вулиці Пушкінської. Про це також врахувати при прийнятті рішення», - зазначив директор департаменту економічного розвитку Микола Костриця.

Пропозицію перекрити з 6 по 11 червня рух транспорту по вулиці Пушкінській та проект рішення в цілому члени виконкому підтримали одноголосно.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0