Фірма дружини Пухтаєвича планує асфальтувати частину Покровської, однак тендер можуть скасувати

2017-09-15, 09:40
  0     0

У Житомирі приватне підприємство «Проспект-Транс» за 5,4 мільйона гривень планує виконати капітальний ремонт близько 800 метрів вулиці Покровської - від Садової Алеї до вул. Парникової. На 12 вересня фірма перемогла в аукціоні, та управління житлового господарства міської ради поінформувало про намір укласти з неню договір.

Інформація про це розміщена в оголошенні про проведення відкритих торгів на Prozorro.Кінцевим бенефеціарним власником компанії є дружина екс - депутата Житомирської міської ради та колишнього заступника голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Михайла Пухтаєвича.

Якщо управлінням комунального господарства таки буде укладена угода з ПП «Проспект-Транс», то завершити роботи по асфальтуванню Покровської вони мають до кінця 2017 року.


Суперниками ПП «Проспект-Транс» на відкритих торгах були ТОВ «ТРЕСТБУД-1» та ТОВ «ААА+». Керівником обох підприємств є одна людина – Гапко Станіслав Станіславович. Саме ця обставина згідно з Законом України про публічні закупівлі, є причиною з якої житомирська міська рада має всі підстави скасувати торги.

«Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з членом (членами) тендерного комітету, уповноваженою особою (особами) замовника», – зазначається у статті 17 Закону України про публічні закупівлі.

За повідомленням Житомир.info з посиланням на очільника управління комунального господарства Олександра Марцуна, стало відомо, що якраз зараз цим питанням займається юридичний департамент міської ради.

«Система Prozorro автоматично обирає переможця. Ми зараз перевіряємо документи. Зокрема, юрдепартамент з’ясовує, чи можливо підписати договір з ПП «Проспект-Транс» за таких умов. Думаю, найближчим часом вони приймуть рішення», – розповів чиновник.Фото з сайту  Житомир.info

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0