Через заходи примусового впливу, житомирянин погасив борг по аліментах в сумі 93 тис. грн

2018-05-18, 17:05
  0     0

За повідомленням головного територіального управління юстиції у Житомирській області, фахівці юстиції Житомирської області поповнюють список тих, хто  вже ліквідував заборгованість зі сплати аліментів перед  власними дітьми.

«За рішенням суду, житомирянин повинен сплачувати на утримання своєї неповнолітньої дитини ? частини заробітку щомісячно, але не менше 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Однак тривалий час нехтував батьківським обов’язком і на початок травня нинішнього року заборгував власній дитині понад 93 тисячі гривень. Коли боржник з’явився на виклик працівників Богунського відділу державної виконавчої служби міста Житомир головного територіального управління юстиції у Житомирській області, в його присутності було розраховано аліментну заборгованість, роз’яснено порядок сплати аліментів та відповідальність, яка настає за ухилення від матеріального утримання своєї дитини», - зазначається  у повідомленні.

Згідно з  інформацією спеціалістів, тільки  тоді, коли державні виконавці розповіли боржнику, які заходи примусового впливу чекають на нього у разі несплати аліментів (обмеження у праві керування транспортними засобами, виїзду за кордон, полювання та користування зброєю), батько вирішив погасити заборгованість у повному обсязі.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0