Заступник мера прокоментував поїздку чиновників на нових автобусах

2018-05-22, 16:12
  0     0

За повідомленням Житомир.info, заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук розповів, для чого їздив до Барашівки у неділю, 20 травня, та з яких причин там був один із МАЗів, які Житомир придбав в лізинг.

Як зазначив посадовець, зустріч проводилась з метою консультацій та була ініційована самою громадою населеного пункту.

«Як поїздка у такому форматі на зібрання мешканців сіл, то перша. Але до того теж було спілкування та ряд абсолютно публічних заходів, в тому числі, і в міській раді. Навіть у Словенію їздив міський голова і запрошував представників ОТГ, і селищних голів сіл навколишніх. Що стосується даного зібрання, то воно було ініційоване селищною радою. Мешканці села, усвідомлюючи, що навколо них утворено вже кілька ОТГ і їм теж треба приймати якесь своє рішення, ініціювали таку зустріч. Відповідно, на ній були присутні представники не тільки Житомирської міської ради, а були й Оліївський селищний голова, був і Березівський селищний голова, були безумовно і самі мешканці. Відповідно наша роль і функція була в тому, щоб надати відповіді на ті запитання, які виникають у самих людей з приводу різних варіантів. Представники розвитку місцевого самоврядування презентували всі можливі композиції по потенційному об’єднанню даного села: або там з Оліївською ОТГ, або з Тетерівською ОТГ, або утворення своєї окремої територіальної громади, чи приєднання до міста. І відповідно ми мали нагоду і можливість дати людям відповідь на ті питання, які у них виникали. А це доволі широкий спектр. Починаючи від шкіл, садочків і до розміру податків чи певних тарифів», - повідомив заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук.


Заступник мера Житомира також прокоментував ситуацію з появою на вулицях Барашівки нового МАЗу, що був придбаний для ТТУ. Дана ситуація викликала активне обговорення в соцмережах, депутат Житомирської райради від Радикальної партії Роман Мусійчук у своєму блозі зазначив: поліція встановила, що в шляховому листі автобуса маршрут був вказаний: Житомир, по місту, тобто було порушення і патрульні склали адміністративний протокол на водія.

«Що стосується автобусу, то ми дійсно неодноразово озвучували про розвиток міста і взагалі об’єднання транспортних мереж, і наголошували на тому, що мережа має бути спільною. І маршрути мають, за логікою, виходити за межі міста. Тому що ближнє передмістя дуже активно використовує ділянку Житомира. Деякі маршрути виходять на 500 метрів за місто, а більшу частину маршруту проходять по місту. А вже в новій розробленій мережі ми це анонсували, що маршрути будуть виходити за місто. Перша функція була - самі хронометражі і такі технічні речі, як обкатка. А друга є безумовно презентаційною, тому що ми говоримо, що маршрути є більш потужніші, більш протяжніші і покликані перевозити більшу кількість громадян. Тому на них мають бути і якісніші автобуси. Той варіант, який закупило ТТУ і є якраз прикладом для того, щоб і приватні перевізники розвивались і для населення теж є мотиватором, що мережа має укрупнитись, маршрутів має стати менше, але транспортні засоби на них мають стати якісніші. Якщо ми говоримо про потенційне об’єднання територіальних громад навколо міста Житомира, то це якраз отой варіант, який може бути для обслуговування в тому числі й цих населених пунктів», - повідомив Дмитро Ткачук.

Заступник міського голови відзначає, що нові комунальні автобуси будуть тестуватись і на інших напрямках.

«Що стосується зокрема автобусів, то зараз також такі поїздки будуть відбуватись з тією самою технічною ціллю: заміру хронометражів. Можна сказати, навіть більше. Дорога в Житомирі то одна справа, а ширина вулиці на території селища - зовсім інша. Не завжди навіть технічно можна його експлуатувати Тому всі ці речі потрібно безумовно дослідити. Більше того ряд водіїв оформили заяви на працевлаштування, тому потрібно також здійснити технічну обкатку транспортних засобів. Тому я думаю, що найближчими тижнями ми будемо бачити їх і на території міста Житомира. І не виключено, що й за його межами», - зауважив заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0