"Рве дущу від щастя": у Житомирі з фронту зустріли десантників славетної 95-ї ДШБ

2018-05-25, 09:47
  0     0


На ротацію зі сходу до місця постійної дислокації повернулися понад 1 тис. військовослужбовці. А от восьмеро – віддали життя за Батьківщину.

Сотні житомирців вийшли зустрічати десантників 95-ї бригади, які півроку служили у зоні проведення бойових дій на Донбасі. Героїв відзначили нагородами, згадали й про тих, хто з війни не повернувся. Репортаж кореспондентів "5 каналу".


Володимир Зуєв із родиною вранці здолав майже 200 км, щоб зустріти сина з війни. У руках тримає оберемок півоній та волонтерський прапор, який побував на сході вже 28 разів: "Рве душу від щастя. Хочемо привітати наших бійців з поверненням, побажати їм усього хорошого і вручити їм квіти".

Зустріти воїнів славетної 95-ї бригади на Соборному майдані Житомира зібралися сотні містян. "95-а бригада – вона ж славнозвісна на всю країну. Прийшли підтримати наших військовослужбовців за те, що захищають нашу землю від російських окупантів", – наголошує мешканка міста Вероніка.

На ротацію зі сходу до місця постійної дислокації повернулися понад 1 тис. десантників. Тих, хто відзначився на службі – нагородили орденами та медалями. Теплим прийомом земляків бійці вражені.

"Дуже велика радість повернутися у рідне місто Житомир. Ви бачите, що зібралося дуже багато людей: військовослужбовців, родичів, колег, знайомих. Всі раді бачити нас тут", – посміхається перший заступник командира батальйону 95-ї ДШБ ЗСУ Євген Гончар.

"Хочеться згадати друзів, які не повернулися, їхніх дружин. Вони в нашому серці і ми їх пам'ятаємо. Ми нація переможців і перемога буде за нами", – впевнений військовослужбовець Юрій Фелюст.

"Півроку тому на передовій, рятуючи життя товариша, загинув мій син. Мені дуже хотілося прийти сюди, дуже хотілося прийти і не вірити, що його немає у цих рядах хлопців", – зі сльозами зізнається мати загиблого військовослужбовця Галина Перепелиця.

Попереду в десантників – відпустка. Потім – тренування. Після бойового злагодження десантники знову будуть готові до виконання бойових завдань.

Оксана Трокоз, Олександр Мельничук, "5 канал"

За матеріалами  5


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0